Všem čtenářům naší knihovny přejeme pohodové vánoční svátky, mnoho pěkných chvil strávených se svými blízkými (a to nejen o Vánocích) a zdraví a lásku v roce následujícím! Děkujeme čtenářům i všem ostatním příznivcům za přízeň, podporu a spolupráci a těšíme se na další setkávání v novém roce... tentokrát opět v režii "staronové" knihovnice p....

Advent

03.12.2019

Přejeme všem čtenářům krásný adventní čas, plný pohody, klidu, radosti a samozřejmě času na čtení:-). Přijďte si k nám vybrat knihu, je z čeho vybírat! Nově soubor fantasy & sci-fi literatury a původních českých detektivek.

Upozornění

02.12.2019

V době vánočních svátků od 23. 12. 2019 do 3. 1. 2020 bude knihovna zavřená. Děkujeme za pochopení.

Nový podzimní soubor z výměnného fondu Knihovny Kroměřížska je tu! Do naší knihovny dále přibyly rozšiřující soubory sci-fi & fantasy literatury pro dospělé, původní české detektivky a pro děti komiks a fantasy literatura. Přijďte si k nám vybrat:-).

Poslední říjnové úterý, v čase podzimních prázdnin, jsme se společně s dětmi sešli v naší knihovně. Povídali jsme si o ježcích, jak žijí, čím se živí, jak si stavějí hnízda, ve kterých pak přečkávají zimu. Děti se dozvěděly spoustu zajímavostí z jejich života. Například, věděli jste, že dospělý ježek má na svém těle 7000 bodlin:-)? Následný...

Dovolená

23.07.2019

Vážení čtenáři, v úterý 30. 7 a 6. 8 bude knihovna zavřená z důvodu dovolené.

Kniha na léto

06.07.2019

Přijďte si do naší knihovny vybrat knihu na léto. Máme rozšiřující soubory pro dospělé i děti, je z čeho vybírat:-). Těšíme se na vás!

Nové knihy

12.04.2019

Milý čtenáři, nové knihy pro dospělé i děti z výměnného souboru Knihovny Kroměřížska a z Městské knihovny Holešov jsou již u nás v knihovně. Přijďte si vybrat! Těšíme se na vás:-).

Letos jsme si načasovali Setkání u stromečku již na první neděli adventní. Aby stromeček nezůstal jen se světýlky nebo byl ozdoben několika ozdůbkami, které se "uchovaly" z minulého roku, pozvala jsem opět děti k Vánočnímu tvoření v naší obecní knihovně na 28. listopadu 2018. K činnosti jsme mohli využít krásně zrekonstruovanou místnost bývalého...

Ježci v knihovně

Poslední říjnové úterý, v čase podzimních prázdnin, jsme se společně s dětmi sešli v naší knihovně. Povídali jsme si o ježcích,  jak žijí, čím se živí, jak si stavějí hnízda, ve kterých pak přečkávají zimu. Děti se dozvěděly spoustu zajímavostí z jejich života. Například, věděli jste, že dospělý ježek má na svém těle 7000 bodlin:-)? Následný vědomostní kvíz děti zvládly s přehledem. Čekala je za to sladká odměna v podobě nepečených ježků. Po pohádce o tom, jak se narodil ježeček Dupálek, se děti nadšeně vrhly do tvoření ježků z přírodnin.